اخبار خودرو

قرعه کشی محصولات ایران خودرو بین ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار نفر

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حق پناه در مراسم قرعه کشی محصولات ایران خودرو اظهار داشت: ۵ میلیون و ۲۷۳ هزار نفر برای خرید محصولات ایران خودرو پیش ثبت نام کردند و از طریق سایت ایران خودرو اطلاعات خود را در سامانه امتا ثبت کردند.

وی تصریح کرد: تا انتهای روز ۱۴ خردادماه ۴ میلیون و ۷۴۵ هزار نفر در سایت ایران خودرو وارد شده و خودروی مورد نظر خود را انتخاب کردند که از این تعداد معادل ۳۹ هزار نفر هم برای خرید محصولات ایران خودرو و هم برای خرید محصولات سایپا ثبت نام انجام داده اند.

* ۳۴۵ هزار نفر از قرعه‌کشی حذف شدند

وی با بیان اینکه برخورداری از گواهینامه و همچنین نداشتن پلاک فعال از جمله ویژگی‌های تعیین شده برای خرید خودرو است، افزود: ۳۴۵ هزار نفر از ثبت نام کنندگان دارای این شرایط نبودند که از شرکت در قرعه کشی حذف شده اند.

به گفته حق پناه، قرعه کشی محصولات ایران خودرو بین ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر صورت می گیرد که در نهایت ۱۵ هزار دستگاه خودرو به برندگان قرعه کشی اختصاص می یابد.

به گزارش فارس، همچنین ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر برای خرید رانا ثبت نام کرده اند که ظرفیت این خودرو نیز ۶۳۰ دستگاه است. همچنین تعداد رزرو شدگان برای این خودرو نیز ۶۳ نفر است که اگر برندگان نتوانند مبلغ خودرو را طی ۴۸ ساعت واریز کنند، افراد رزرو جایگزین خواهند شد.

به این ترتیب برای هر دستگاه رانا، ۴۶۹ نفر ثبت نام کرده اند.

در این دوره از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر برای خرید پژو پارس TU5 ثبت نام موفق انجام داده اند در حالی که ظرفیت این خودرو در طرح فروش فوق العاده ۴ هزار دستگاه است. همچنین برای این خودرو ۴۰۰ نفر رزرو صورت گرفته است.

همچنین ۴ هزار نفر برنده خرید پژو ۴۰۵ می‌شوند و ۴۰۰ نفر نیز رزرو هستند.

برای خرید پژو ۲۰۶ معمولی نیز یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر ثبت نام کرده اند در حالی که ظرفیت فروش این خودرو ۶ هزار و ۳۷۰ دستگاه است. همچنین ۶۳۷ نفر برای خرید این خودرو رزرو هستند.به این ترتیب احتمال برنده شدن برای خرید پژو ۲۰۶ معمولی یک به ۱۴۹ است.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا