اخبار خودرو

ایران خودرو: راهکارهای ضد ربات، ثبت نام را کٌند کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی ایران خودرو در واکنش به گزارش فارس با عنوان «بی‌توجهی خودروسازان به اولتیماتوم وزیر/ثبت نام ایران خودرو باز هم امکان پذیر نشد​» اعلام کرد که در برنامه پیش فروش اینترنتی ۴ محصول ایران خودرو که در روز ۲۲ اردیبهشت ماه به اجرا گذاشته شد در لحظه ۵۰۰ هزار متقاضی در صف انتظار بودند که تراکم متقاضی سبب کندی سامانه شد. این امر در تمامی فروش های اینترنتی با حجم بالای متقاضی اجتناب ناپذیر است.

همچنین ظرفیت پیش فروش این برنامه، ۱۲ هزار دستگاه خودرو بود که ظرف مدت ۹۰ دقیقه به پایان رسید. نسبت عرضه و تقاضا در این برنامه با حضور ۵۰۰ متقاضی در لحظه برای ثبت نام ۱۲ هزار دستگاه خودرو یک به ۴۱ بوده است.

در ادامه این توضیح آمده است: با بکارگیری راهکارهای ضد ربات و با توجه به حجم انبوه متقاضی، فرآیند ثبت نام با کندی مواجه بود اما متقاضیان در شرایط برابر برای ثبت نام قرار داشتند.

با تصمیمات اخیر وزارت محترم صمت در مقوله روش های فروش محصولات خودروسازان و برگزاری قرعه کشی در فروش های فوق العاده مشکل مراجعه یکباره مشتریان به سایت فروش رفع و امکان ثبت نام برای تمامی متقاضیان فراهم خواهد شد.

منبع: خبرگذاری فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا