اخبار خودرو

خبر سوپرایز کننده کارمانیا در راه است

پردیس خودرو-خودروسازان خصوصی کشور بنا بر مشکلات پیش آمده ناشی از تحریم های ناعادلانه بین الملی ،از ارائه محصولات فعلی خود ناتوان مانده و در جهت ماندگاری در صنعت خودرو و پاسخگویی به مشتریان خود بدنبال راه حل های مختلفی هستند. کارمانیا یکی از خودروسازانی است که در گذشته با عرضه محصولات بی وای دی برای خود اسم و رسمی دست پا کرده بود اما مدتی است که علی رغم عدم توانایی در اجرای تعهدات به مشتریان خود؛ در سکوت خبری مطلق به سر می برد. حالا یکی از مدیران ارشد این خودروسازی کرمانی در شبکه های اجتماعی خود اظهار نموده خبری سوپرایز کننده در راه است.

بر اساس این گزارش ظاهرا کارمانیا به زودی خبری خوش را رسانه ای خواهد کرد که مشخص می کند خودروسازی مذکور در این مدت و بدور از حاشیه سازی بدنبال راه کاری برای سرپا نگه داشتن برند خود و همچنین ارائه محصولات جدید در کشور است که این خبر برای مشتریان کارمانیا که به خودروهای پیش خرید شده خود نرسیده اند و همچنین عموم مردم می تواند  خوشایند باشد. البته هنوز مشخص نیست که کارمانیا برای گذر از تحریم ها چه راه حلی را برگزیده است. اما اگر به دیگر خودروسازان وطنی نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که بیشتر آنها با بد عهدی شرکای فعلی خود روبرو شده اند و برای گذر از این مشکل بدنبال شرکای جدیدی هستند. از این رو می توان حدس زد که کارمانیا هم نیز برای ادامه راه با برندی جدید وارد بازار خواهد شد و محصولات جدیدی را بر روی خط تولید خود خواهد برد.

البته کارمانیا در گذشته نیز رابطه بسیار نزدیکی با کمپانی بی وای دی داشت و شاید هم کور سوی امیدی باشد که این دو شرکت برای گذر از تحریم ها به راه کاری اجرایی رسیده باشند و در آینده شاهد تولید محصولات بی وای دی در ایران باشیم اما باید توجه داشت بی وای دی یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو در چین است و بازار آمریکا و دیگر بازارهای دنیا ارتباط نزدیکی دارد لذا نمی توان برای این گزینه احتمال زیادی قائل شد.

به هر حال این خبر ارائه از سوی مدیر مربوطه گواه از این است که تنش اولیه حاصل از تحریم در حال گذر است و خودروسازان وطنی برای عبور از این بحران به راهکاری مطمئن رسیده اند و همین می تواند نوید روزهای نسبتا خوش برای صنعت خودروی کشوری و شرکت هایی نظیر کارمانیا باشد.

منبع: پردیس خودرو

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا